KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13407366
nr 1340 7366
Akvareller
2 st, Japan. Signerad. Motivet: 40x30cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:28:55
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)